homepageStrona wizualna internetu zmienia się bardzo dynamicznie. Szczególnie teraz, kiedy coraz więcej użytkowników wybiera smartfony, tablety i inne urządzenia do komunikacji z internetem. Tu również panuje „moda” a technologia pędzi (czasem na oślep).

Projektujemy strony  oszczędne w formie i treści, zwracamy  uwagę na ergonomię, wygodę użytkowania i wygodny dostęp do zasobów. Zwracam szczególną uwagę na bezpieczeństwo dostępu do informacji, zabezpieczenia „antyspamowe”, prywatność. W ostatnim czasie bardzo zwiększyła się ilość ataków i przejęć przez hakerów stron internetowych. To dzieje się naprawdę a w naszych stronach znajdują się mechanizmy obrony przed atakami . W takim przypadku administrator jest o fakcie bezzwłocznie powiadamiany i może podjąć dodatkowe działania, zmierzające do obrony witryny.  Na potrzeby klienta dokonujemy pełnego tłumaczenia strony internetowej i komponentów użytych do jej wybudowania.

Po wykonaniu strony internetowej prowadzimy szkolenia z zakresu jej edytowania i zmiany treści oraz zasad bezpieczeństwa. Nasze serwisy są “seofriendly”, czyli przyjazne dla wyszukiwarek i systemów indeksujących świat internetu. Zajmujemy się również administracją i konserwacją serwisów internetowych. Wszystkie projekty posiadają mechanizmy prawidłowego wyświetlania na urządzeniach przenośnych (smartfonach i tabletach).

Na poziomie projektowania strony, przygotowujemy mechanizmy do skutecznego pozycjonowania i marketingu.

Strony internetowe powstają w oparciu o platformę WordPress (również sklepy internetowe z wykorzystaniem WooCommerce)

Projekty wykonujemy w wersjach wielojezycznych i obcojezycznych.

Po wykonaniu strony internetowej prowadzimy szkolenia z zakresu jej edytowania i zmiany treści oraz zasad bezpieczeństwa. Nasze serwisy są “seofriendly”, czyli przyjazne dla wyszukiwarek i systemów indeksujących świat internetu. Zajmujemy się również administracją i konserwacją serwisów internetowych. Na poziomie projektowania strony, przygotowujemy mechanizmy do skutecznego pozycjonowania i marketingu.

Strony internetowe powstają w oparciu o platformę WordPress.