population@marketing – to zespół działań tworzących wizerunek w internecie. Kiedyś wystarczyło dobre wypozycjonowanie strony internetowej – reszta działa się już sama. Ale świat się zmienia, dzisiaj marketing internetowy to wiele różnych działań, które trzeba zgrać, skorelować mierzyć monitorować i na bieżąco korygować. Wymaga to dużej wiedzy, doświadczenia i ciągłego monitorowanie sytuacji, albowiem w wirtualnej przestrzeni, realia zmieniają się bardzo szybko. Od niedawna w świat internetu szturmem wdarły się „social media”, czyli media społecznościowe. Specjaliści od marketingu bardzo szybko zaczęli wykorzystywać je do celów marketingowych. Dzisiaj jest to gigantyczny system, którym  rządzą prawa rynku.

Poruszamy się biegle w tej przestrzeni, zajmujemy się administracją wielu profili firmowych na Facebook, Google+, Twiterze. Wykorzystujemy również inne, niszowe czy branżowe systemy społecznościowe, na których przepływ informacji jest bardzo efektywny. Za każdym razem dobieramy sposoby i formy pracy z mediami społecznościowymi do indywidualnych potrzeb zleceniodawcy.

Nie posiadamy cudownych recept ale wiedzę i wieloletnie doświadczenie. Piszący te słowa zaczynał pracę w branży marketingowej w czasach kiedy nie było internetu, komputery nie miały twardych dysków a twórcy Facebooka nie było na świecie. Potem pojawił się internet ale nie było Google (czy dzisiaj ktoś wyobraża sobie życie bez niego?).

Dzisiaj marketing internetowy to już potężny przemysł, albowiem na o potężne pieniądze toczy się walka. Niestety – jest to walka w pełnym znaczeniu (tak dzieje się zawsze gdy chodzi o duże pieniądze). Stosowanie metod nieuczciwej konkurencji w internecie, może prowadzić do upadku przedsiębiorstwa. Organy ścigania, sądy nie są na takie sytuacje przygotowane. Chcielibyśmy również przestrzec przed nieuczciwymi firmami oferującymi marketing internetowy. Wykorzystując niewiedzę zleceniodawców,  pobierają wynagrodzenie za pracę, której faktycznie nie wykonują.

Posiadamy doświadczenie w walce z nieuczciwą konkurencją w internecie.